EN
FA
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
PPC، SEO، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
SEO، PPC، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
Our Vision

درباره ما

دیدگاه ما
دیدگاه ما این است که از جایگاه فعلی خود تبدیل به  برجسته ترین شرکت طراحی وب و نرم افزار در سیلیکون ولی  و در نهایت تبدیل به شرکت پیشرو وب و اینترنت در سطح جهان شویم تا بتوانیم تمام ابزارهای مورد نیاز مشتریان خود را در جهت رسیدن به اهداف تجاری آنها مهیا کنیم. ما برای خلاقیت های تکنولوژیکی، اتومات سازی بیزنس ها، آموزش مادام العمر و توانایی  سازگار شدن با تغییرات ارزش زیادی قائل هستیم تا بتوانیم به تاثیرگذاری موثر برسیم.
ITCenter7 خود را متعهد می داند که بهترین راه حل ها و سرویس ها را به مشتریان خود  ارائه دهد تا آنها را قادر سازد که به سمت موفقیت  حرکت کنند. موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان ماست و این با گسترش برند آنها که بر اساس اهداف تجاری آنهاست شکل می گیرد. ما زمانی برتری خواهیم داشت که مشتریانمان با کمک ما به اهداف خود برسند.  ما از ایده ها و تصورات شما لذت می بریم به خصوص زمانی که آنها را با استفاده از تکنولوژی، به وب سایتی خلاق در محیط اینترنت تبدیل می کنیم.
تا کنون به بیش از ده ها سازمان در اندازه ها و صنعت های مختلف کمک کرده ایم با استفاده از محدوده خدمات ما، زیر ساخت نرم افزاری و وب خود را بهبود بخشند. ما با یادگیری تکنولوژی های پیشرو و جذب متخصصان و کارشناسان زبده، سازمان خود را روز به روز گسترش خواهیم داد و استعداد خود را به منظور جذب و گسترش مشتریانی که راه حل ها و سرویس های منحصر به فردی از ما می گیرند استفاده خواهیم کرد.
ماموریت ما
  • کمک به مشتریان به منظور افزایش ترافیک  کاربران آنها
  • کمک به مشتریان در پیاده سازی بهترین نرم افزارهای تحت وب و دسک تاپ با بهترین کیفیت، کم هزینه و کاربر پسند
  • کمک به مشتریان جهت برند سازی محصولات یا خدمات آنها در سطح اینترنت
  • شتاب بخشیدن به رشد بیزنس مشتریان با استفاده از استراتژی های قدرتمند مارکتینگ آنلاین
تیم حرفه ای ITCenter7 متشکل از برنامه نویسان با تجربه در کنار شماست تا نیازهای فناوری سازمان شما را آنالیز، پیاده سازی و مدیریت کند. به ما اجازه بدهید تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانیم به رشد تجارت شما کمک کنیم.
آماده ارسال درخواست خود هستید؟
تکمیل فرم همکاری