EN
FA
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
PPC، SEO، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
SEO، PPC، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه

برنامه نویسی نرم افزارهای دسک تاپ و موبایل

محصول نرم افزاری خود را با یک تیم باتجربه و با مهارت پیاده سازی کنید.
  • بازاریابی خود را سرعت بخشید
  • روی اولویت ها تمرکز کنید
  • به توسعه نرم افزار سرعت بدهید تا ریسک تکنولوژیکی را کاهش دهید
  • تیم طراحی با تجربه را انتخاب کنید
  • بدانید که تیم طراحی، تیم برنامه نویسی، تیم عیب یابی و تیم آموزش هر کدام نیاز به تخصص جدا دارند
  • فرآیند تعریف و آزمایش محصول، نیازمند تجربه است

Desktop Application Development
نرم افزارهای دسک تاپ
خدمات توسعه نرم افزارهای دسک تاپ در ITCenter7، برنامه های موثر، کاربر پسند، قابل شخصی سازی و آفلاین مستقل از مرورگر وب را برای شما مهیا می کنند. نرم افزارهای دسک تاپ ما نیازهای سازمان شما را به طور کامل پوشش می دهند و مزایای رقابتی را در بازار رو به رشد برای شما  فراهم می کنند. توسعه دهندگان نرم افزاری ما به هر بیزنسی کمک می کنند تا نرم افزار را بر اساس نیازمندی های سازمانی آنها طراحی کنیم.
سازمان ها می توانند از طریق Rick Desktop Applications - RDAs و Internet Desktop Applications - RDAs  به فرآیند عملکرد خود سرعت و بهبود ببخشند. نرم افزارهایی که ما طراحی می کنیم سرعت انتقال سریع دیتا، همسان سازی راحت و عملکرد بی نظیر آفلاین را برای شما به همراه دارند. این نرم افزارها می توانند به راحتی با تکنولوژی های مختلف وب، تکنولوژی های نرم افزاری مایکروسافت، سیستم عامل ها، پلت فرم ها  و پایگاه های داده مختلف ادغام شده و عملکرد مناسبی را به کاربران ارائه دهند.
نرم افزارهای طراحی شده توسط ITCenter7 کمک موثری در اتومات سازی فرآیندهای تجاری  در جهت افزایش بهره وری و ارتقاء عملکرد سازمان شما ارائه خواهند کرد. طراحی نرم افزار به شیوه ای که ارتقاء و بروز رسانی راحت داشته باشد، در کنار امنیت اطلاعات  و تعریف سطوح دسترسی از اولویت های تیم برنامه نویسی ما می باشد.
Building Apps That Work AND Increase Revenue
نرم افزارهای تحت موبایل
اپلیکیشن هایی بسازید که کار می کنند و برای شما درآمد زا هستند!
مردم این روزها بیشتر و بیشتر از دستگاه های موبایل استفاده می کنند و این فقط برای دسترسی به وب نیست. به منظور تعامل سازمان شما با کاربران موبایل نیاز به اپلیکیشن های موبایل دارید. این تعامل در راستای ارائه سرویس، جمع آوری دیتا و بازخورد محصولات شما است. داشتن نرم افزاری که زیبا طراحی شده و عملکرد درستی نیز داشته باشد توانایی شما در تعامل با مشتریان را افزایش می دهد. پیام های تبلیغاتی را مستقیما در تلفن آنها قرار می دهید و زیرساخت تجاری خود را قدرتمندتر می کنید.
هنگامی که شما به نرم افزار موبایل نیاز دارید، متخصصین ITCenetr7 می توانند بهترین آن را برای شما بسازند. ما مفهوم شما از یک نرم افزار را دریافت می کنیم، آن را پرورش داده، طراحی و برنامه نویسی کرده، و در نهایت آن را به ابزاری قدرتمند تیدیل می کنیم که مشتریان و کاربران شما از آن استفاده کرده و لذت ببرند. ما نرم افزار شما را در محیط های مختلف آزمایش می کنیم تا از کارآیی و عملکرد موثر آن مطمئن شویم. متخصصان ما نرم افزارهایی طراحی می کنند که اغلب در چند قالب و به چند زبان است. این نرم افزارها می توانند در پلت فرم های مختلفی مانند iPad، iPhone، Windows, Blackberry و Android استفاده شوند.
آماده ارسال درخواست خود هستید؟
تکمیل فرم همکاری