EN
FA
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
PPC، SEO، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
SEO، PPC، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه

بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO، تبلیغات آنلاین PPC و ایمیل مارکتینگ

خدمات ما:
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO
 • تبلیغات کلیکی شامل Google Ads، PPC و Google Adsence
 • مارکتینگ در شبکه های اجتماعی
 • ایمیل مارکتینگ

Search Engine Optimization
Search Engine Optimization
بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان SEO مفهومی است که معانی متفاوتی برای افراد، بیزنس ها و سازمان های مختلف دارد.

معیارهای SEO:
 • SEO یکی از موثرترین روشن های مارکتینگ آنلاین است.
 • قدرت تاثیرگذاری SEO در تبدیل بازدید کننده به مشتری برابر با 17% است.
راه حل های ما در جهت بهبود زیر ساخت وب سایت شماست. روش های ما برای بهینه سازی وب سایت از دید موتورهای جستجو مخاطبان کلیدی شما را هدف قرار می دهد و ترافیک را به منظور تبدیل بازدید کننده به مشتری به سمت شما هدایت می کند. ما به سازمان شما کمک می کنیم تا به اهداف مارکتینگ آنلاین خود برسید.

ما متخصصان مارتینگ آنلاین در اینترنت هستیم!
 • در سئو ما از راه حل های منتج به بازگشت سرمایه (ROI) استفاده می کنیم که وب سایت شما را به سمت شکست رقبا سوق می دهد.
 • تمرکز اصلی ما روی اهداف شما، تبدیل بازدید کننده به مشتری و فروش می باشد.
 • ما الگوریتم جستجو را می شناسیم، در نتیجه وب سایت شما را طوری طراحی می کنیم که ترافیک زیادی را جذب کند.
 • ما زیر ساخت بهینه سازی برای موتورهای جستجو را به روشی در سایت شما پیاده سازی می کنیم که هزینه بلند مدت شما برای بهینه سازی وب سایت را کاهش دهیم.
 • ما شما را مطمئن می سازیم که وب سایت جدید شما حداکثر جذب ترافیک را در کنار گسترش مارکت خواهد داشت.

معیارهای ما در سئو:
 • ما تاثیر کار خود و میزان موفقیت وب سایت شما را با اعداد می سنجیم.
 • عملکرد سئو در پروژه های ما سبب جذب 17درصدی بازدید کننده (تبدیل 17% از آنها به مشتری) می شود و این رقم بسیار بالاتر از دیگر روش های تبلیغاتی مانند تبلیغات کاغذی و پستی است. میزان بازخورد روش های قدیمی حدود 1% است.
 • مشتریان ما از ترافیکی که پس از بهینه سازی به سمت وب سایت آنها روانه می شود لذت می برند و بیش از 50% از ترافیک آنها از طریق موتورهای جستجو تامین می شود.
ترافیک سئو و نرخ تبدیل به مشتری را در وب سایت خود بهبود بخشید!
Pay per Click
تبلیغات کلیکی شامل Google Ads، PPC و Google Adsence
شیوه تبلیغاتی PPC که مخفف Pay per Click می باشد (نام دیگر آن Search Engine Marketing است) موثرترین ابزار بازاریابی آنلاین در ظهور بیزنس های جدید در بازار رقابتی امروزی است. تیم خلاق مارکتینگ در ITCenter7 به طور موثری در بازار (آنلاین) رقابتی شما فعالیت می کند و تلاش می کند تا کاربران مناسب تجارت شما را به سمت وب سایت شما هدایت کند. ITCenter7 نمونه ای از تبلیغات مختص صنعت شما را در صفحه وب پیاده سازی می کند تا مشتریان با کیفیتی به مجموعه شما اضافه کند. با نگهداشتن اهداف نهایی در جلوی صف اهداف، ITCenter7 نه تنها به جذب کاربران با کیفیت کمک می کند، بلکه فرآیند تبدیل کاربر به مشتری را مانیتور، ارزیابی و کنترل می کند.
در ابتدا یک لیست از کلمات و عبارات کلیدی و اختصاصی محصولات  یا خدمات شما تهیه می کنیم. در مرحله بعد این کلمات کلیدی را در محتوای صفحات وب سایت شما جاگذاری می کنیم  تا سیستم های جستجو و تبلیغاتی را بر آنها متمرکز کرده و بازخورد مناسب را از آنها بگیریم. در مرحله بعد این استراتژی هدف گذاری شده را در شبکه های تبلیغاتی مختلف مانند گوگل آپلود می کنیم. انتخاب ما به عنوان شریک مارکتینگ شما، انتخاب ساده ای است!
Social Media Marketing
مارکتینگ در شبکه های اجتماعی
بازاریابی آنلاین در شبکه های اجتماعی، ظهور و حضور برندها را گسترش می دهد. مجذوب کردن مخاطبان با یک پیام قوی و متمرکز بر برند، تاثیر بسیاری در تعداد مشتری هدف شما دارد و البته این تاثیر را در دیگر روش های مارکتینگ شما نیز خواهد داشت. متدهای ITCenter7 برند سازمانی شما را با  پیاده سازی چند استراتژی تراشیده شده (امتحان شده و موفق) در شبکه های اجتماعی، قدرتمند می سازد و سبب می شود که حرکت شما نسبت به رقبا برتری یابد.
ITCenter7 توانایی های چندین شبکه اجتماعی را به هم پیوند می زند تا فروش، شناسایی، آگاهی و مقبولیت برند شما را افزایش دهد. با اهرم قرار دادن تکنیک های آنلاین مانند شبکه های اجتماعی، خوراک خبری (RSS)، اخبار، بوک مارک، وبلاگ های تصویری و ویدئویی، کمپین تبلیغاتی شما در هر محدوده ای نفوذ خواهد کرد.
یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که حدود 40 میلیون امریکایی بزرگسال، برندها و محصولات جدید  را در شبکه های اجتماعی پیدا می کنند، قبل از اینکه اقدام به خرید آن کنند! بیش از 23 میلیون نفر از آنها اظهار کردند که از طریق شبکه های اجتماعی با محصول مورد نظر خود آشنا شده اند و نزدیک به 18 میلیون نفر نیز گفتند که قبل از خرید، از طریق شبکه های اجتماعی در مورد آن محصول تحقیق کرده اند. ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موثر بدین معنی است که در پشت این کمپین، اطلاعات و استراتژی های آنالیز شده در کنار معیارهای ارزیابی وجود داشته باشد. تیمی از کارشناسان ITCentetr7 که مسئول بازاریابی شماست، معیارهای موفقیت کمپین تبلیغاتی شما را به طور لحظه ای کنترل و مدیریت می کند و نقاط بحران را با استراتژی های جایگزین پوشش می دهد.
ITCenter7 بیزنس شما را به شبکه های متعدد اجتماعی متصل می کند تا آگاهی و ترافیک لازم جهت شناسایی برند برجسته شما را  ایجاد کند.
Email Marketing
ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ نیز یکی از متدهای  بازاریابی است که ROI (بازگشت سرمایه) خوبی دارد و یک راه حل موثر در تبلیغ محصولات و خدمات و برقراری ارتباط با مشتریان است. این روش سریع، آسان و خودکار است و شخصا می توانید کمپین ها را به راحتی مدیریت کنید.

شناسایی
تحقیق کنید که کدام کمپین ایمیل ها مناسب شماست و چگونه می توانید با بهینه سازی محتوای ایمیل خود نتیجه را بهبود بخشید.

سازمان دهی
با استفاده از ابزارهای ساده و قالب های آماده ای که برای شما تعبیه کرده ایم کمپین خود را سازماندهی کنید.

برقراری ارتباط
با مشتریان خود به طور موثری ارتباط بگیرید و این ارتباط را به سمت کمپین های اختصاصی و شخصی شده ای که برای آنها جذاب هست هدایت کنید.
آماده ارسال درخواست خود هستید؟
تکمیل فرم همکاری