EN
FA
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
PPC، SEO، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
SEO، PPC، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه

آنالیز وب سایت persiasysco.com
80 خطا
محتوای تکراری دیده شد, تصویر پیدا نشد, خطای سرور,
519 هشدار
خاصیت Alt تنظیم نشده است, تگ متا Description خالی, تگ Title تکراری, سرصفحه مشابه, تگ Description کوتاه, تگ Description تکراری, استفاده چند باره از تگ H1,
226 بهبود
تصویر مشابه با آدرس های مختلف, از Meta Keywords استفاده کرده اید, استفاده از حروف بزرگ در URL, یک فایل جاوا اسکریپت با آدرس (URL) های متفاوت, یک فایل CSS با آدرس (URL) های متفاوت,
صفحات بررسی شده
478
آخرین بروز رسانی: 17.09.2015 00:35:18
درخواست گزارش جدید

یک آنالیز جامع به منظور ارتقاء وب سایت شما در موتورهای جستجو

آنالیزور ITCenter7 یک ابزار بهینه سازی برای وب سایت شماست. این ابزار به شما کمک می کند که وب سایت خود را ارزیابی کرده و یک گزارش چند منظوره گروه بندی شده دریافت کنید. گزارش سایت شما به 3 گروه (خطاها، هشدارها و بهبودها) تقسیم می شود و در هر گروه تعدادی معیار ارزیابی می شود. (در مجموع وب سایت شما با بیش از 46 معیار مختلف ارزیابی می شود.) این معیارها تنظیمات سرور، تگ های HTML، محتوای متنی، محتوای مدیا و پیوند بین صفحات مختلف و میزان دسترسی صفحات شما را در بر می گیرد. این گزارش نه تنها نمای کلی کارآیی وب سایت شما را نمایش می دهد، بلکه امکان دیده بهتر شدن آن در موتورهای جستجو را فراهم می سازد (با رفع ایرادات شناسایی شده) و این سبب افزایش تعداد بازدید و مشتریان شما نیز خواهد شد.

این گزارش چگونه به شما کمک می کند؟
  • اگر این وب سایت متعلق به سازمان یا کسب و کار شماست و یک تیم برنامه نویسی در کنار شما یا به عنوان شرکت خصوصی مستقل طرف قرارداد شما هستند، با ارائه این گزارش به آنها، درخواست کنید که ایرادات ذکر شده را در وب سایت شما برطرف کنند تا نتیجه جادویی آن را ببینید.
  • اگر شما طراح و برنامه نویس این وب سایت هستید، گزارش ریز خطاها، هشدارها و بهبودهای ذکر شده را بررسی کرده و آنها را مرتفع سازید. ما به طور دقیق و با جزئیات کامل خطاهای شناسایی شده را به شما نشان می دهیم و به شما این فرصت را می دهیم که با خیال راحت نقاط ضعف وب سایت را شناسایی کرده و آن را برطرف کنید. می توانید بابت این اصلاحات قرارداد خوبی با کارفرمای خود ببندید!
  • اگر این وب سایت متعلق به شماست و هیچ برنامه نویسی در کنار شما نیست و یا اینکه دیگر با آنها کار نمی کنید، نگران نباشید. ما بهینه سازی وب سایت شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد. کافی است با شماره تلفن های ما که در انتهای صفحه آمده تماس بگیرید (دفتر تهران 22821600) یا فرم همکاری را تکمیل کنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) چیست؟ سئو مفاهیم زیادی را در بر می گیرد. از یک طرف به فرآیندی گفته می شود که با رفع ایرادات برنامه نویسی و طراحی، بهینه سازی استفاده از تگ های متنی و تصویری، استفاده صحیح از کلمات کلیدی و بهینه سازی دیگر کامپوننت های موجود در وب سایت خود، دسترسی موتورهای جستجو و شانس ایندکس گذاری معتبر را افزایش دهید و به رتبه های بالای  نتایج جستجو راه پیدا کنید، از طرف دیگر افزایش کارآیی وب سایت شامل سرعت بارگذاری صفحات، نحوه نمایش آن در مرورگرهای مختلف و همین طور در دستگاه های متفاوت (PC، لپ تاپ، تبلت و موبایل)، استفاده بهینه و خلاصه شده از کدهای CSS و جاوا اسکریپت و کاهش تعداد فایل ها جانبی را نیز شامل می شود.

زمان را با استفاده از گزارشات دقیق ITCenter7 ذخیره کنید.

صفحات وب سایت خود را همان طور که موتورهای جستجو آن را آنالیز می کنند، آنالیز کنید. ما همه معیارهایی که برای موتورهای جستجو بالاخص گوگل اهمیت دارد را ارزیابی می کنیم.
آماده ارسال درخواست خود هستید؟
تکمیل فرم همکاری