EN
FA
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
PPC، SEO، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه
وب سایت
طراحی و پیاده سازی
دسک تاپ و موبایل
برنامه نویسی نرم افزار
مارکتینگ آنلاین
SEO، PPC، شبکه های اجتماعی
پروژه های شبکه
رایانش ابری، مجازی سازی و شبکه

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

ITCenter7 ارائه دهنده خدمات تحت وب و طراحی وب سایت های اینترنتی  برای سازمان هایی  در اندازه های مختلف شامل شرکت های بزرگ تا بیزنس های کوچک و استارت آپ هاست. به عنوان یک سازمان حرفه ای در حوزه وب، ما قادر به ارائه خدمات به شرکت های معتبر در هر صنعتی شامل حوزه های فناوری، سلامت، آموزش، فروش، خدمات، مسکن، مالی، پزشکی و ... هستیم. ببینید تیم متخصصان ما چه چیزی می توانند برای شما خلق کنند.

خدمات ما:
  • طراحی محاوره ای - Interactive Design
  • طراحی ریسپانسیو (نمایش مناسب در همه دستگاه های دسک تاپ، تبلت و موبایل)  - Responsive Design
  • موتور جستجوی اختصاصی - Custom Search Engine
  • پشتیبانی از وب سایت - Website Maintenance
  • سیستم مدیریت محتوا - Content Management System
  • ثبت دامین com, net, org, us, au, ir, ...
  • میزبانی وب و ایمیل - Web & Email Hosting

Web Design and User Experience
طراحی وب و تجربه ای جدید
تجارتی که قصد زنده ماندن و موفق شدن در بازار امروز را دارد باید ویژگی های طراحی خلاقی داشته باشد تا مشتریان را جذب کرده و نگهدارد. از لحظه ای که کاربران وارد سایت شما می شوند، صرف نظر از هر دستگاه یا مرورگری که استفاده می کنند،  باید در نگاه اول متوجه شوند که شما چه کاری انجام می دهید و مزایای استفاده از محصولات یا خدمات شما چیست. طراحی خلاق، قدرتمند و محاوره ای با استفاده از تکنولوژی روز تجربه کاربران شما را بهبود بخشیده و وفاداری آنها را افزایش می دهد. داشتن یک طراحی در سطح یک برند، شما را از رقبا متمایز کرده و به طور موثرتری شما را در  ترفیع و حرکت به سمت بازار هدف یاری می رساند.
Responsive Design
طراحی ریسپانسیو
گسترش دسترسی به وب از طریق موبایل سبب شده که بیزنس ها حضور و نمایش خود جلوی چشم کاربر را به روشی تنظیم کنند که صرف نظر از دستگاه مورد استفاده یا مرورگر و سایز نمایشگر، صفحات وب سایت به طور کامل با کاربر ارتباط برقرار کنند. ما وب سایت شما را طوری آماده می کنیم که نیازهای آینده را با یک طراحی ریسپانسیو پوشش دهد. تیم متخصصان ITCenter7 آماده پیاده سازی یک وب سایت تمام ریسپانسیو برای شماست به طوری که جذابیت و کارآیی را در کنار هم داشته باشد. این کار بهتر از پیاده سازی نرم افزارهای متعدد تحت موبایل است زیرا تمام چیدمان و تنظیمات نمایش به طور خودکار شناسایی و اجرا می شود. اگر شما آماده پذیرایی از کاربران موبایل نیستید، پس احتمالا سهم بزرگی از مشتریان آینده را از دست داده اید. طراحی ریسپانسیو ما راه حلی است که به شما اجازه می دهد تا نیازهای کاربران حال و آینده را پوشش دهید.
آماده ارسال درخواست خود هستید؟
تکمیل فرم همکاری